Kategorija: Članice

Formula Formis : Roto-Kema Puconci

3:0 (25:16, 25:19, 25:10)

imag0151

V petnajstem krogu 1. DOL za ženske, sta se včeraj ob 18.30 pomerili domača ekipa Formula Formis in gostujoča ekipa Roto-Kema Puconci.

VŠD Hoče, 10. februar 2018, 100 gledalcev, sodnika: Miklošič in Seifried

Formula Formis: C Ana Pehnec 4, Ana Sešel 3, Valentina Vrbanc 10, Hanna Tupikina 10, Teja Bavdaž 5, L Lina Pajnik, Špela Bukovec, Žana Zdovc Sporer, Nina Kotnik 7, Pia Pravdič 3, Darja Eržen 16, Ana Štern 3

Roto-Kema Puconci: Nuša Svetanič, Dona Vinkovič 2, C Angelina Ajnihar 1, Iva Škraban 11, Diana Oletič 4, Michelle Oletič, Adela Pintarič 1, Tasia Šadl, Nina Kovač 10, Tina Gjergjek, L Veronika Mikl

imag0145

Prvi niz so na servisu začele domače igralke iz ekipe Formula Formis, ki so prav tako dobile prvo točko na tekmi. Domačinke so dobile še drugo in tretjo točko, preden so svojo prvo pri rezultatu 3:1 dobile gostje iz ekipe Roto-Kema Puconci. Pucončanke so se takoj približale na točko zaostanka in rezultat na 3:3 izenačile. Igralke Formisa so z novim zaporedjem treh točk bile znova v prednosti treh točk pri rezultatu 6:3. Domačinke so dobile še naslednjo točko preden so jim servis odvzele Pucončanke. Igralke iz ekipe Roto-Kema so se z novim zaporedjem približale na točko zaostanka pri rezultatu 7:6 in so rezultat na 7:7 tudi izenačile. Na prvi tehnični odmor v prvem nizu so se s točko prednosti pri rezultatu 8:7 odpravile domače igralke iz ekipe Formula Formis. Po prvem tehničnem odmoru je nova točka pripadla igralkam Formisa, igralke iz ekipe Roto-Kema pa so jim servis takoj odvzele in rezultat na 9:9 izenačile. Domačinke so dobile naslednje tri točke, ko je pri rezultatu 12:9 svoj prvi odmor v prvem nizu zahtevala kapetanka ekipe Roto-Kema Puconci. Po zahtevanem odmoru so točko dobile Pucončanke. Na drugi tehnični odmor v prvem nizu so se gostje odpravile z zaostankom petih točk pri rezultatu 16:11. Po drugem tehničnem odmoru so točko dobile Pucončanke, ki so s tem zaostanek znižale na štiri točke. Domače igralke so jim servis takoj odvzele. Sledila je izmenjava točk in prednost petih točk domačink pri rezultatu 20:15. Pri rezultatu 21:15 je svoj drugi odmor v prvem nizu zahtevala kapetanka ekipe Roto-Kema. Po zahtevanem odmoru so točko dobile igralke iz ekipe Formula Formis, ki so s tem bile v prednosti sedmih točk pri rezultatu 22:15. Prva zaključna žoga v prvem nizu je pripadla domačim igralkam pri rezultatu 24:16. Prvi niz se je končal z rezultatom 25:16 v korist igralk iz ekipe Formula Formis.

imag0144

V drugi niz so s prvo točko krenile gostujoče igralke iz ekipe Roto-Kema Puconci domače igralke iz ekipe Formula Formis pa so rezultat takoj izenačile in prišle do vodstva pri rezultatu 2:1. Pucončanke so jim servis takoj odvzele. Ekipi sta si izmenjali še točko preden so z zaporedjem v prednosti treh točk pri  rezultatu 6:3 bile domačinke. Na prvi tehnični odmor v drugem nizu so se s prednostjo treh točk pri rezultatu 8:5 odpravile domače igralke iz ekipe Formula Formis. Po prvem tehničnem odmoru v drugem nizu je naslednja točka pripadla igralkam iz ekipe Roto-Kema Puconci. Sledila je izmenjava točk in prednost štirih točk domačih igralk pri rezultatu 11:7. Pri rezultatu 12:7 je gostujoča kapetanka zahtevala svoj prvi odmor v drugem nizu. Po zahtevanem odmoru so točko dobile igralke ekipe Formula Formis, ki so s tem bile v prednosti šestih točk pri rezultatu 13:7. Sledila je nova izmenjava točk in ob drugem tehničnem odmoru v drugem nizu, zaostanek šestih točk Pucončank pri rezultatu 16:10. Po drugem tehničnem odmoru v drugem nizu je nova točka pripadla domačinkam iz ekipe Formula Formis. Sledila je nova izmenjava in prednost sedmih točk domačink pri rezultatu 20:13. Pri rezultatu 22:14 je kapetanka ekipe Roto-Kema Puconci zahtevala svoj drugi odmor v drugem nizu. Po zahtevanem odmoru je točka pripadla igralkam iz ekipe Formula Formis, ki so s tem bile v prednosti devetih točk pri rezultatu 23:14. Prva zaključna žoga v drugem nizu je pripadla igralkam iz ekipe Formula Formis pri rezultatu 24:16. Igralke iz ekipe Roto-Kema so se z tremi zaporednimi točkami približale na pet točk zaostanka pri rezultatu 24:19. Drugi niz se je končal z rezultatom 25:19 v korist domačih igralk iz ekipe Formula Formis.

imag0153

Prva točka v tretjem nizu je pripadla domačim igralkam iz ekipe Formula Formis. Igralke Formisa so dobile še štiri zaporedne točke, ko je pri rezultatu 5:0 prvi odmor v tretjem nizu zahtevala kapetanka ekipe Roto-Kema Puconci. Po zahtevanem odmoru so točko dobile Pucončanke. Pucončanke so dobile še naslednji dve točki in s tem zmanjšale zaostanek na dve točki pri rezultatu 5:3. Na prvi tehnični odmor v tretjem nizu so se gostje iz ekipe Roto-Kema odpravile z zaostankom štirih točk pri rezultatu 8:4. Po prvem tehničnem odmoru so novo točko dobile domačinke iz ekipe Formula Formis. Sledila je izmenjava točk in prednost devetih točk domačink pri rezultatu 15:6. Na drugi tehnični odmor v tretjem nizu so se Pucončanke odpravile z zaostankom osmih točk pri rezultatu 16:8. Po drugem tehničnem odmoru v tretjem nizu so naslednji dve točki dobile domače igralke, ki so s tem bile v prednosti desetih točk pri rezultatu 18:8. Pri rezultatu 20:8 je svoj drugi odmor v tretjem nizu zahtevala kapetanka gostujoče ekipe. Po zahtevanem odmoru so točko dobile domače igralke iz ekipe Formula Formis. Prva zaključna žoga v tretjem nizu je pripadla domačim igralkam iz ekipe Formula Formis pri rezultatu 24:9. Tretji niz se je končal z rezultatom 25:10 in s tem tudi tekma, ki se je končala z rezultatom 3:0.

imag0152

Izjave:

Matevž Kamnik, trener Formula Formis: »Rad bi pohvalil svojo ekipo danes. Moram povedat, da je bilo zelo malo nihanj. Mogoče samo od začetka pa do, ko smo se sprostili, ko smo odigrali tako kot znamo. Tudi menjave so danes pokazale dobro igro, namreč vse igralke so danes dobile priložnost. Na koncu bi pa rad čestital puncam, saj so za nas to zelo pomembne tri točke.«

Veronika Mikl, libero Roto-Kema Puconci: »Po takšnem tednu kot smo ga imele za sabo, je bila danes ta tekma težka ampak to ni izgovor, da smo končale tekmo tako kot smo. V tekmo smo šle pozitivno ampak to očitno ni bilo dovolj, kajti nasprotnice so naredile vse, tako v obrambi, na servisu kot tudi v napadu. Me se nismo držale tistega kar smo se skupaj dogovorile in to se je tudi videlo na koncu po rezultatu.«

ROTO - Roto Group d.o.o. Kema, gradbeni materiali Zavarovalnica Triglav, d.d. Center za ravnanje z odpadki Puconci Občina Puconci Tiskarna aiP Praprotnik MALAR PI-ŠT, Slikopleskarstvo in fasaderstvo Okrepčevalnica Laguna Instalacijski center KA-EL Mercedes Sport Bar Krajevna skupnost Puconci CDC d.o.o. ABC Dom, turizem in gostinstvo, d.o.o. GENERALI zavarovalnica CP Murska Sobota VTH Messer Slovenija ABC Maziva Elektronabava BTS Company d.o.o. Skupina Panvita Dengrad Naravno zdravljenje Vito Trans Beton Andrej Horvat s.p.

Sporočila sponzorjev:

Poletna sezona je tukaj in vsi si želimo svoj oddih preživeti kje na lepem. A prometna nesreča se zgodi, ko najmanj pričakujemo: v tujini, v koloni, na parkirišču … Da v vrtincu skrbi in negotovosti ne bi ostali sami, smo prenovili knjižico Voznikov vodnik ob prometni nesreči. V njej najdete celovite napotke, da boste znali ukrepati hitro in učinkovito ob vsakem nepričakovanem dogodku. Natisnite si svoj izvod Voznikovega vodnika in srečno pot!

Na našem portalu Vse bo v redu pa preberite še ostale zanimive in koristne vsebine. Tokrat vam priporočamo naslednjih pet:

Da pred dopustom ne boste staknili glavobola, šele na poti pa ugotovili, kaj pomembnega ste pozabili urediti, si pomagajte z našim seznamom. V njem so v časovnem zaporedju zabeležena vsa opravila, ki jih morate urediti preden se odpravite od doma.

Se odločate za nakup rabljenega vozila? Ponudba je velika, prodajalci pa so iznajdljivi. Zato smo skupaj z Matjažem Tomažičem iz Avto magazina pripravili obilo nasvetov, da ne boste kupili mačka v žaklju.

Uveljavljanje povračila stroškov, sklepanje zdravstvenih zavarovanj, iskanje ponudnikov zdravstvenih storitev – vse to hitreje in enostavneje z mobilno aplikacijo Triglav zdravje.

Če ste rekreativen športnik, vam s testom pomagamo ugotoviti, kateri Triglav tek je pravi za vas. Profesionalen ali rekreativen, vse pa vabimo, da se udeležite naše tekaške prireditve 9. septembra v čudoviti naravi Brda pri Kranju.

Ob koncu pa še povabilo k branju časopisa Naložbenik odslej tudi na spletu, kjer boste našli nasvete, kako najbolje poskrbeti za premoženje ter finančno prihodnost sebe in svojih otrok. Za najnovejše prispevke o vlogi starševstva, veselju in skrbeh ob rojstvu otroka pa so svoje izkušnje delili trije znani slovenski športniki.

Želimo vam brezskrben oddih in lep pozdrav do prihodnjič!

Facebook: @TriglavGroup || Twitter: @TriglavGroup

Poletna sezona je pred vrati in z mislimi smo že pri pripravah na poletni oddih ali poletne aktivnosti. Zato so bile priprave, prtljaga, prevoz in varnost ena izmed glavnih majskih tem na našem svetovalnem portalu Vse bo v redu, kjer objavljamo aktualne in uporabne nasvete za varen vsakdan.

Če se od kolesa ne morete ločiti niti daleč od doma, ga seveda naložite na prtljažnik za kolesa in »Dogodivščine, dober dan!« A reč je lahko nerodna, tudi nevarna. V posnetku si oglejte, kako poskrbeti za varen prevoz koles.

Gorska reševalna zveza opozarja, da pehanje za lepo fotografijo postaja eden izmed nezanemarljivih razlogov za nesrečo v gorah. Pri nas reševanje v gorah vključno z helikopterskim reševanjem krije država, v bližnji Avstriji in Italiji pa mora stroške poravnati ponesrečenec. Zato naj bo korak v gore varen in dobro načrtovan!

Zakaj svojega psa ne bi vzeli s sabo tudi, ko se odpravite v gore? Zanj bo to dobra fizična zaposlitev, za vas pa priložnost, da se še bolj povežeta. Upoštevajte naslednjih 6 nasvetov.

Časi, ko avtomobil lastnika ne bo zamenjal več kot desetletje, so najverjetneje minili. A vsaj tretjina kupcev pri nas se sreča z dilemo, ali izbrati rabljen ali pa povsem nov avtomobil. Katere so prednosti in slabosti novega oziroma rabljenega vozila?

Pri prenovi doma – pri prenovi kopalnice pa še prav posebej – je treba računati s tem, da se kaj zalomi, čas popravil podaljša, stroški pa povečajo. Kakšna je prava cena obnove kopalnice?

To je bila majska edicija nasvetov za aktiven, varen in brezskrben vsakdan. Kmalu spet nasvidenje!

Naše koristne zgodbe in vaši dobri rezultati so vredni, da jih delimo!

Jeseni vsi zagnani sedemo k delu ali k intenzivnemu treningu. Zato so smo tudi mi na naši spletni strani Vse bo v redu z novim zagonom ustvarili nove in koristne vsebine. Povabili smo strokovnjake z različnih področij, da so nam pomagali pripraviti razgibane in poučne prispevke: poglobljene zgodbe, članke, infografike in teste. Izpostavljamo naslednjih pet:

Vabimo vas, da preberete še ostale vsebine s spletne strani Vse bo v redu, ki vam bodo pomagale poskrbeti za najpomembnejše: zdravje, dom in najbližje.

In ker se tudi mi radi veselimo vaših dosežkov in jih s ponosom delimo, nam jih nikar ne pozabite sporočiti!