(22:25, 13:25, 25:21, 20:25)

Objavljeno: 06. 03. 2018 - 13:33:35
Napisal: Aleš Novak
Kategorija: Članice

Objavljamo posnetek izjav po sobotni tekmi, na kateri sta se pomerili domača ekipa Roto-Kema Puconci in gostujoča ekipa Ankaran Hrvatini. Izjave so po tekmi podali Tara Cerovac kapetanka Ankaran Hrvatini, Sebastjan Mikša trener Ankaran Hrvatini, Angelina Ajnihar kapetanka Roto-Kema Puconci in Danilo Janasik predsednik Roto-Kema Puconci.

Tri točke pričakovano ostale doma

Objavljeno: 04. 03. 2018 - 19:40:14

Roto-Kema Puconci : Ankaran Hrvatini 3:0

(25:13, 26:24 25:15)

img_4885_01

V osemnajstem krogu 1. DOL za ženske sta se v Zeleni dvorani v Puconcih, včeraj ob 18. uri pomerili domača ekipa Roto-Kema Puconci in gostujoča ekipa Ankaran Hrvatini. Pucončanke so si z dobro igro izborile vse tri točke.

Zelena dvorana Puconci, 03. marec 2018, 70 gledalcev, sodnika: Suljkanović in Mesarič

Roto-Kema Puconci: Zarja Kovač Šarčevič, Nuša Svetanič, Dona Vinkovič 5, C Angelina Ajnihar 3, Iva Škraban 13, Diana Oletič 4, Michelle Oletič, Adela Pintarič 10, Tasia Šadl 1, Nina Kovač 9, Nika Kuhar, L Veronika Mikl, L Tina Gjergjek

Ankaran Hrvatini: L Eva Pucer, Rena Krstić, Nina Pangerc 2, Lina Angelini 8, L Katja Medved, Špela Morgan 8, Karin Pavič, Tara Cerovac 1, Sara Ražman 5, Tajda Lovšin 6, Arijana Lucas, Katja Barut 3

img_4769_01

Prvi niz so na servisu začele gostujoče igralke iz ekipe Ankaran Hrvatini, prva točka na tekmi pa je pripadla domačim igralkam iz ekipe Roto-Kema Puconci. Gostje so rezultat na 1:1 takoj izenačile. Pucončanke so dobile naslednji dve točki in so s tem bile v prednosti dveh točk pri rezultatu 3:1. Sledila je izmenjava točk in vodstvo domačih igralk pri rezultatu 5:3. Igralke iz ekipe Ankaran Hrvatini so se približale na točko zaostanka pri rezultatu 5:4. Gostje so rezultat na 6:6 izenačile in prišle do vodstva pri rezultatu 6:7. Na prvi tehnični odmor v prvem nizu so se Pucončanke odpravile z minimalno prednostjo pri rezultatu 8:7. Po prvem tehničnem odmoru je točka pripadla domačinkam. Domače igralke iz ekipe Roto-Kema so dobile še naslednji dve točki, ko je gostujoči trener pri rezultatu 11:7 zahteval odmor. Po zahtevanem odmoru so točko dobile gostje iz Ankarana. Sledila je nova izmenjava točk in prednost petih točk Pucončank pri rezultatu 14:9. Na drugi tehnični odmor v prvem nizu so se Pucončanke odpravile s prednostjo šestih točk pri rezultatu 16:10. Po drugem tehničnem odmoru so domačinke prednost povišale na sedem točk prednosti. Pri rezultatu 19:10 je trener gostij zahteval svoj drugi odmor v prvem nizu. Po zahtevanem  odmoru so točko dobile gostje iz Ankarana.  Sledilo je novo zaporedje domačih igralk in prednost desetih točk pri rezultatu 22:12. Prva zaključna žoga v prvem nizu je pripadla domačim igralkam iz ekipe Roto-Kema pri rezultatu 24:13. Prvi niz se je zaključil z rezultatom 25:13 v korist igralk iz ekipe Roto-Kema Puconci.

img_4779_01

Drugi niz so s točko odprle igralke iz ekipe Ankaran Hrvatini. Igralke iz Ankarana so dobile še drugo točko, preden so svojo prvo točko pri rezultatu 1:2 dobile igralke iz ekipe Roto-Kema Puconci. Pucončanke so rezultat na 2:2 izenačile. Sledila je izmenjava točk in prednost dveh točk Pucončank pri rezultatu 5:3. Domačinke so z zaporedjem prednost povišale na štiri točke pri rezultatu 7:3. Igralke iz ekipe Ankaran Hrvatini so se pri rezultatu 7:6 približale na točko zaostanka. Na prvi tehnični odmor v drugem nizu, so se domačinke odpravile z prednostjo dveh točk pri rezultatu 8:6. Po prvem tehničnem odmoru je točka pripadla gostjam, ki so se znova približale na točko zaostanka pri rezultatu 8:7. Sledila je izmenjava in nova prednost dveh točk domačink pri rezultatu 10:8. Pri rezultatu 11:8 je trener gostij zahteval odmor. Po zahtevanem odmoru so Pucončanke prednost povišale na štiri točke pri rezultatu 12:8.  Sledila je nova izmenjava točk in približanje gostij na dve točki zaostanka pri rezultatu 15:13. Na drugi tehnični odmor v drugem nizu so se igralke iz ekipe Roto-Kema odpravile s prednostjo treh točk pri rezultatu 16:13. Po drugem tehničnem odmoru so točko dobile gostje iz Ankarana. Do rezultata 19:16 je potekala nova izmenjava točk. Pri rezultatu 20:16 je trener gostij zahteval odmor. Po zahtevanem odmoru je točka pripadla igralkam iz ekipe Ankaran Hrvatini. Pri rezultatu 20:19 je kapetanka domače ekipe zahtevala odmor. Po odmoru so točko dobile Pucončanke. Gostje so rezultat na 21:21 izenačile in prišle do vodstva pri rezultatu 21:22. Sledila je nova izmenjava točk. Prva zaključna žoga v drugem nizu je pripadla Pucončankam pri rezultatu 24:23. Gostje so rezultat izenačile in sledila je podaljšana igra. Drugi niz se je končal z rezultatom 26:24 v korist domačih igralk iz ekipe Roto-Kema Puconci.

img_4753_01

Tretji niz se je začel s točko domačih igralk iz ekipe Roto-Kema Puconci. Pucončanke so dobile še naslednji dve točki, preden so svojo prvo pri rezultatu 3:1 dobile gostujoče igralke iz ekipe Ankaran Hrvatini. Domačinke so jim servis takoj odvzele. Sledila je izmenjava točk in nova prednost treh točk domačink pri rezultatu 6:3. Na prvi tehnični odmor v tretjem nizu so se igralke iz ekipe Roto-Kema odpravile s prednostjo štirih točk pri rezultatu 8:4. Po prvem tehničnem odmoru so točko dobile domače igralke. Pri rezultatu 9:4 je trener gostij zahteval odmor. Po zahtevanem odmoru je točka pripadla Pucončankam, ki so s tem prednost povišale na šest točk pri rezultatu 10:4. Sledila je izmenjava točk in prednost sedmih točk domačih igralk pri rezultatu 14:7. Na drugi tehnični odmor v tretjem nizu so se igralke iz ekipe Roto-Kema odpravile s prednostjo osmih točk pri rezultatu 16:8. Po drugem tehničnem odmoru so novo točko dobile Pucončanke. Pri rezultatu 17:8 je gostujoči trener zahteval odmor. Po zahtevanem odmoru je točka pripadla gostjam iz Ankarana. Domačinke so pri rezultatu 19:9 prednost povišale na deset točk prednosti. Sledila je nova izmenjava točk in prednost enajstih točk Pucončank pri rezultatu 22:11. Prva zaključna žoga v tretjem nizu je pripadla domačinkam pri rezultatu 24:14. Tretji niz se je zaključil z rezultatom 25:15 in s tem tudi tekma, ki se je končala z rezultatom 3:0.

img_4985_01

Izjave:

Angelina Ajnihar, kapetanka Roto-Kema Puconci: »Današnji cilj so bile tri točke. Prvi niz smo kar gladko dobili. Drugi niz smo malo popustile na koncentraciji in v odločilnih trenutkih vseeno zbrale dovolj moči za to, da so prevladale izkušnje. V tretjem nizu pa smo dali priložnost večini igralk.«

img_4930_01

Sebastjan Mikša, trener Ankaran Hrvatini: »Dvorana v Puconcih je zelo lepa, navdušen sem. Za naprej pa gremo pogumno v zeleno skupino, novinci smo v tej sezoni in nabiramo še naprej izkušnje. Redni del smo izpolnili nad pričakovanji, lahko bi bilo še boljše. Rastemo iz treninga v trening in iz tekme v tekmo in obstanek v ligi je realna opcija.«

img_4821_01

Zmaga prinesla zagotovljeno šesto mesto po rednem delu

Objavljeno: 26. 02. 2018 - 22:07:00

Ljubljana : Roto-Kema Puconci 0:3

(21:25, 23:25, 21:25)

img_4401_01

V sedemnajstem krogu 1. DOL za ženske, sta se v soboto ob 19. uri pomerili domača ekipa Ljubljana in gostujoča ekipa Roto-Kema Puconci. Pucončanke so si z zmago zagotovile šesto mesto na lestvici po rednem delu.

img_4405_01

ŠD Galjevica, 10. februar 2018, 50 gledalcev, sodnika: Stropnik in Skudnik

Ljubljana: Mojca Deželak 1, Liza Letnik 9, Tjaša Vlepič 5, Nika Čotar 10, L Nina Malešič, L Ana Torkar, Ana Vilfan 2, Tjaša Bobič, Kaja Dolenc, Anja Maček 16, Petra Flego 2

Roto-Kema Puconci: Zarja Kovač Šarčevič, Nuša Svetanič, Dona Vinkovič 3, C Angelina Ajnihar 5, Iva Škraban 12, Diana Oletič 7, Michelle Oletič, Adela Pintarič 9, Nina Kovač 14, L Veronika Mikl, L Tina Gjergjek

V prvem nizu so na servisu začele domače igralke iz ekipe Ljubljana, ki so dobile tudi prvo točko na tekmi. Gostujoče igralke iz ekipe Roto-Kema Puconci pa so rezultat takoj izenačile in prišle do vodstva 1:2. Ljubljančanke so rezultat na 2:2 izenačile, Pucončanke pa so jim servis takoj odvzele in prišle do vodstva 2:4. Domačinke so rezultat na 4:4 izenačile in prišle do vodstva pri rezultatu 5:4. Sledila je izmenjava točk in vodstvo domačink pri rezultatu 7:6. Gostje so rezultat na 7:7 izenačile, na prvi tehnični odmor v prvem nizu pa so se z minimalno prednostjo pri rezultatu 8:7 odpravile igralke iz ekipe Ljubljana. Po prvem tehničnem odmoru v prvem nizu, je točka pripadala igralkam iz ekipe Roto-Kema Puconci, ki so s tem rezultat na 8:8 izenačile. Naslednji dve točki sta pripadli domačinkam, ki so s tem bile v prednosti dveh točk pri rezultatu 10:8. Pucončanke so rezultat na 10:10 izenačile. Sledila je izmenjava točk in vodstvo igralk iz ekipe Ljubljana pri rezultatu 15:13. Gostje iz ekipe Roto-Kema so rezultat na 15:15 izenačile. Na drugi tehnični odmor v prvem nizu, so se gostje odpravile z minimalno prednostjo pri rezultatu 15:16. Po drugem tehničnem odmoru je nova točka pripadla Pucončankam. Pri rezultatu 15:18 je domači trener zahteval svoj prvi odmor v prvem nizu. Po zahtevanem odmoru je točka pripadla igralkam Ljubljane, ki so s tem zaostanek znižale na dve točki pri rezultatu 16:18. Igralke iz ekipe Roto-Kema so jim servis takoj odvzele in so z zaporedjem dveh točk pripravile domačega trenerja, da je pri rezultatu 16:20 zahteval še drugi odmor v prvem nizu. Po zahtevanem odmoru so točko dobile Ljubljančanke.  Sledila je nova izmenjava točk in vodstvo Pucončank pri rezultatu 20:23. Prva zaključna žoga v prvem nizu je pripadla igralkam iz ekipe Roto-Kema Puconci pri rezultatu 21:24. Prvi niz se je zaključil z rezultatom 21:25 v korist gostujočih igralk.

img_4543_01

Drugi niz so s točko odprle gostujoče igralke iz ekipe Roto-Kema Puconci, domače igralke iz ekipe Ljubljana pa so rezultat takoj izenačile. Sledila je izmenjava točk in prednost dveh točk Pucončank pri rezultatu 2:4. Domačinke so jim pri rezultatu 3:6 servis odvzele. Ekipi sta si izmenjali še točko, preden so se z novo točko gostij, pri rezultatu 4:8 dekleta odpravila na prvi tehnični odmor v drugem nizu. Po prvem tehničnem odmoru je točka pripadla Pucončankam, ki so s tem pripravile domačega trenerja, da je pri rezultatu 4:9 zahteval svoj prvi odmor v drugem nizu. Po zahtevanem odmoru so novo točko dobile gostje. Sledila je izmenjava točk in prednost šestih točk igralk iz ekipe Roto-Kema Puconci pri rezultatu 6:12. Po novi izmenjavi točk so gostje bile v prednosti sedmih točk pri rezultatu 8:15. Igralke iz ekipe Ljubljana so zaostanek pri rezultatu 11:15 znižale na štiri točke. Pri rezultatu 12:15 je kapetanka gostujoče ekipe zahtevala svoj prvi odmor v drugem nizu. Po zahtevanem odmoru so točko dobile Pucončanke, ki so se na drugi tehnični odmor pri rezultatu 12:16 odpravile z prednostjo štirih točk. Po drugem tehničnem odmoru je nova točka pripadla gostjam iz ekipe Roto-Kema Puconci. Ljubljančanke so jim pri rezultatu 13:17 servis odvzele in se pri rezultatu 17:18 približale na točko zaostanka. Rezultat so nato kasneje na 20:20 izenačile in prišle do vodstva 21:20. Pri rezultatu 22:20 je kapetanka gostujoče ekipe zahtevala svoj drugi odmor v drugem nizu. Po zahtevanem odmoru so točko dobile Pucončanke, ki so zaostanek s tem znižale na točko zaostanka pri rezultatu 22:21. Rezultat so na 22:22 izenačile in s tem pripravile trenerja domače ekipe, da je zahteval drugi odmor v drugem nizu. Po zahtevanem odmoru je nova točka igralk iz ekipe Roto-Kema pomenila vodstvo pri rezultatu 22:23. Prva zaključna žoga v drugem nizu je pripadla gostjam pri rezultatu 22:24. Drugi niz se je zaključil z rezultatom 23:25 v korist igralk iz ekipe Roto-Kema Puconci.

img_4531_01

Tretji niz so s servisom in točko začele domače igralke iz ekipe Ljubljana, gostje iz ekipe Roto-Kema Puconci pa so rezultat takoj izenačile. Ekipi sta si izmenjali še točko, ko so do vodstva dveh točk prišle domače igralke pri rezultatu 4:2. Pucončanke so rezultat na 4:4 izenačile. Sledila je izmenjava točk in prednost dveh točk Ljubljančank pri rezultatu 7:5. Na prvi tehnični odmor v tretjem nizu so se igralke iz ekipe Ljubljana odpravile s prednostjo dveh točk pri rezultatu 8:6. Po prvem tehničnem odmoru v tretjem nizu je nova točka pripadla igralkam iz Ljubljane. Pri rezultatu 10:6 je kapetanka gostujoče ekipe zahtevala prvi odmor v tretjem nizu. Po zahtevanem odmoru so točko dobile igralke iz ekipe Ljubljana, ki so s tem bile v prednosti petih točk pri rezultatu 11:6. Pucončanke so niz nato prekinile in se približale na točko zaostanka pri rezultatu 11:10, ko je domači trener zahteval svoj prvi odmor v tretjem nizu. Po zahtevanem odmoru je točka pripadla domačinkam.  Sledila je izmenjava točk in prednost treh točk domačink pri rezultatu 14:11. Ekipi sta si izmenjali še točko, preden so Pucončanke z nizom zaporedja rezultat na 15:15 izenačile. Na drugi tehnični odmor v tretjem nizu so se igralke iz ekipe Roto-Kema odpravile s točko prednosti pri rezultatu 15:16. Po drugem tehničnem odmoru je nova točka pripadla Pucončankam. Pri rezultatu 15:18 je trener domače ekipe zahteval svoj drugi odmor v tretjem nizu. Po zahtevanem odmoru je nova točka Pucončank pomenila vodstvo štirih točk pri rezultatu 15:19. Pucončanke so dobile še naslednji dve točki in so s tem prednost povišale na šest točk pri rezultatu 15:21. Ljubljančanke so jim servis pri rezultatu 16:21 odvzele in se približale na tri točke zaostanka pri rezultatu 19:22. Prva zaključna žoga v tretjem nizu je pripadla gostjam iz ekipe Roto-Kema Puconci pri rezultatu 20:24. Tretji niz se je končal z rezultatom 21:25 in s tem tudi tekma, ki se je končala z rezultatom 0:3 v korist igralk iz ekipe Roto-Kema Puconci.

img_4456_01

Izjave:

Petra Flego, kapetanka Ljubljana: »Me smo šle v tekmo z željo, da bi zmagale. Na trenutke smo zaigrale dobro, na trenutke pa naredile preveč lastnih napak in to nas je stalo zmage.«

img_4585_01

Veronika Mikl, libero Roto-Kema Puconci: »V Ljubljano smo šle po tri točke, kar nam je tudi uspelo. Sedaj smo se fiksno uvrstile na šesto mesto na lestvici, kar smo tudi pričakovale. Sedaj še upamo, da naslednjo soboto proti Ankaranu prav tako dobimo tri točke.«

img_4466_01

ROTO - Roto Group d.o.o. Kema, gradbeni materiali Zavarovalnica Triglav, d.d. Center za ravnanje z odpadki Puconci Občina Puconci Tiskarna aiP Praprotnik MALAR PI-ŠT, Slikopleskarstvo in fasaderstvo Okrepčevalnica Laguna Instalacijski center KA-EL Mercedes Sport Bar Krajevna skupnost Puconci CDC d.o.o. ABC Dom, turizem in gostinstvo, d.o.o. GENERALI zavarovalnica CP Murska Sobota VTH Messer Slovenija ABC Maziva Elektronabava BTS Company d.o.o. Skupina Panvita Dengrad Naravno zdravljenje Vito Trans Beton Andrej Horvat s.p.

Sporočila sponzorjev:

Vabljeni v Triglav Lab, digitalni center Zavarovalnice Triglav, kjer se lahko seznanite z novimi storitvami in idejami. Simulator varne vožnje, virtualno izkušnjo, kako poteka reševanje iz avtomobila ob hudi prometni nesreči, simulator potresa … je le nekaj zanimivih razlogov za obisk.

Računalniški kriminalci ne napadajo zaradi pozornosti, pač pa zaradi materialnih koristi. Poučite se, kje so ranljive točke vašega digitalnega življenja, kako ravnati z gesli, zakaj je pomembno posodabljati protivirusne programe in kako zaščititi podatke.

Ne le, da narašča število računalniških incidentov, povišujejo se tudi odškodnine, ki jih računalniški kriminalci zahtevajo za povrnitev podatkov. Poleg obveznih zaščitnih ukrepov lahko za svoje podatke na elektronskih napravah zdaj poskrbite tudi z zavarovanjem kibernetske zaščite.

Kaj narediti v soboto zvečer, ko se zamaši odtok? Preverili smo možnosti z dvema mojstroma vodovodnima inštalaterjema. Kaj pa lahko naredite preventivno, da do zamašitev ne bo prihajalo? Preberite tudi to.

Za konec pa vas naj vas in vaše sledilce povabimo, da oddate svoj predlog za najlepšo planinsko pot. Ste vedeli, da imamo v Sloveniji imamo kar 10.000 km urejenih in označenih planinskih poti? Letošnjo sezono v okviru naše družbeno odgovorne akcije Očistimo naše gore v sodelovanju s Planinsko zvezo Slovenije izbiramo najlepšo.

Seveda pa velja, da nas označite tudi ob svojih uspehih, da vam bomo lahko čestitali in se veselili z vami.

Facebook: Zavarovalnica Triglav :: Twitter @TriglavGroup

Cenetu Prevcu se po izteku skakalne sezone dogajajo neobičajne stvari: pred časom so ga namreč gasilci rezali iz avta. Kaj točno se je dogajalo, si lahko ogledate na tej povezavi, v posebnem 360-stopinjskem video posnetku pa še, kako reševanje izgleda skozi oči voznika in skozi oči gasilcev.

Vabimo vas, da pomagate širiti preventivno sporočilo akcije bodisi tako, da delite katero od zgoraj navedenih vsebin, ali pa katero od Cenetovih objav na Twitterju ali Facebooku, da skupaj dosežemo čim več ljudi.

Oglašamo se s februarskim izborom člankov z našega svetovalnega portala Vse bo v redu, kjer se trudimo, da zapletene stvari glede zavarovanj razložimo na razumljiv način. Zato smo tokrat prosili za pomoč otroke zaposlenih na Zavarovalnici Triglav in jih vprašali, kaj je zavarovalna polica in kdo je zavarovalni agent.

Vabimo vas torej, da si ogledate posnetek in se nasmejete prikupnim otroškim razlagam zavarovalniških izrazov. (Pa vi? Bi znali jasno in enostavno razložiti, kaj je zavarovalna polica? Ko vam jo zastopnik izroči, jo vedno natančno preberete?)

O tem, da ima tek številne pozitivne učinke, ni treba zgubljati besed. A intenzivna tekaška vadba in udeleževanje na tekaških prireditvah sta postali modni muhi. Je teka lahko preveč in kakšne so posledice, smo vprašali tri strokovnjake: športnega psihologa, tekaškega trenerja in profesorja športne vzgoje.

Ali veste, katere živali se lahko znajdejo pred vašim odbijačem? Ali je prav poklicati policijo ali center za obveščanje? Kako je s kritjem škod, ki se pokažejo šele pri demontaži? V testu preverite, kako dobro bi se znašli ob trku z divjadjo.

Kaj je bolj prijetnega od posedanja ob toplem kaminu po napornem dnevu? A če na kamin ali peč niste mislili ob gradnji, še ni prepozno. Kaj morate upoštevati, če se lotite vgradnje kamina ali kaminske peči in kako pravilno in varno kuriti? Preberite nasvete.

Splet in družbena omrežja ponujajo takojšnjo zadovoljitev potreb po druženju, potrditvi, sprostitvi, zabavi, iskanju informacij. A hitro se lahko ujamemo v zanko nenehnega stresa, da moramo biti vedno dosegljivi, ali strahu, da ne bi česa zamudili. Strokovnjaki so pojava poimenovali nomofobija in FOMO.

To je naš februarski izbor prispevkov. Prosimo vas, da jih delite s svojimi sledilci na svojih družbenih omrežjih. Pri tem nas označite. Na Facebooku smo kot Zavarovalnica Triglav, na Twitterju pa @TriglavGroup.

Da se bomo lahko veselili z vami in vam čestitali, pa nas ob svojih uspehih na družbenih omrežjih označite tudi vi ali nas obvestite!

Lep pozdrav do marčevskega izbora vsebin!

Poletna sezona je tukaj in vsi si želimo svoj oddih preživeti kje na lepem. A prometna nesreča se zgodi, ko najmanj pričakujemo: v tujini, v koloni, na parkirišču … Da v vrtincu skrbi in negotovosti ne bi ostali sami, smo prenovili knjižico Voznikov vodnik ob prometni nesreči. V njej najdete celovite napotke, da boste znali ukrepati hitro in učinkovito ob vsakem nepričakovanem dogodku. Natisnite si svoj izvod Voznikovega vodnika in srečno pot!

Na našem portalu Vse bo v redu pa preberite še ostale zanimive in koristne vsebine. Tokrat vam priporočamo naslednjih pet:

Da pred dopustom ne boste staknili glavobola, šele na poti pa ugotovili, kaj pomembnega ste pozabili urediti, si pomagajte z našim seznamom. V njem so v časovnem zaporedju zabeležena vsa opravila, ki jih morate urediti preden se odpravite od doma.

Se odločate za nakup rabljenega vozila? Ponudba je velika, prodajalci pa so iznajdljivi. Zato smo skupaj z Matjažem Tomažičem iz Avto magazina pripravili obilo nasvetov, da ne boste kupili mačka v žaklju.

Uveljavljanje povračila stroškov, sklepanje zdravstvenih zavarovanj, iskanje ponudnikov zdravstvenih storitev – vse to hitreje in enostavneje z mobilno aplikacijo Triglav zdravje.

Če ste rekreativen športnik, vam s testom pomagamo ugotoviti, kateri Triglav tek je pravi za vas. Profesionalen ali rekreativen, vse pa vabimo, da se udeležite naše tekaške prireditve 9. septembra v čudoviti naravi Brda pri Kranju.

Ob koncu pa še povabilo k branju časopisa Naložbenik odslej tudi na spletu, kjer boste našli nasvete, kako najbolje poskrbeti za premoženje ter finančno prihodnost sebe in svojih otrok. Za najnovejše prispevke o vlogi starševstva, veselju in skrbeh ob rojstvu otroka pa so svoje izkušnje delili trije znani slovenski športniki.

Želimo vam brezskrben oddih in lep pozdrav do prihodnjič!

Facebook: @TriglavGroup || Twitter: @TriglavGroup